SLK Transport - firma, której możesz zaufać

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY USŁUG BUDOWLANYCH

KONTAKT: biuro@slktransport.pl lub 609 543 583

PROFESJONALNE USŁUGI BUDOWLANE

Nasza firma powstała kilka lat temu. Przez ten okres sukcesywnie powiększaliśmy zakres swojej działalności, zwiększaliśmy liczbę dostępnych maszyn oraz pracowników i zyskaliśmy mino solidnej firmy. Dzięki wykwalifikowanej załodze oraz odpowiedniemu zapleczu sprzętowemu jesteśmy w stanie spełniać najbardziej wyszukane wymagania naszych klientów. Usługi budowlane świadczymy w Jaktorowie, Grodzisku Mazowieckim, Błoniu, Żyrardowie, Pruszkowie i okolicznych miejscowościach.

Dzięki nieustannemu rozwojowi na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się nie tylko licznym sprzętem takim jak ładowarki, wywrotki, ciągniki siodłowe, spycharki, koparki kołowe i gąsienicowe oraz kruszarki gruzu, ale także sukcesami branżowymi czy liczną rzeszą stałych zadowolonych kontrahentów. Każdego dnia staramy się wyznaczać     i realizować nowe cele, aby nieustannie podwyższać swoje kwalifikacje i doskonalić nabyte już umiejętności.

Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do realizacji powierzonych nam zleceń.

ZAKRES USŁUG

Jesteśmy firmą wykonującą różnego rodzaju prace ziemne. Oferujemy również usługi, takie jak: wyburzenia i rozbiórkizaładunek oraz przewóz materiałów sypkichsprzedaż i transport kruszyw, a także wynajem maszyn budowlanych. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, firm jak i instytucji państwowych.

DOŚWIADCZENIE

Blisko 30 lat doświadczenia na rynku rodzimym i międzynarodowym sprawia, że nie mamy sobie równych. Działamy szybko, sprawnie oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów. Jesteśmy firmą, która przy realizacji swoich projektów dba o efektywną komunikację na linii Inwestor – Wykonawca. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta. Naszym Zleceniodawcom oferujemy pełne, nowoczesne zaplecze maszynowe, wykonanie zleconych usług przez doświadczonych, wykwalifikowanych operatorów i kierowców, terminowość oraz pełen profesjonalizm podczas wykonywania powierzonych nam zadań. Staramy się konsekwentnie wdrażać nowe rozwiązania i technologie, zapewniamy wysoki poziom kompetencji i kwalifikacji swoich pracowników.

 

SKONTAKTUJMY SIĘ

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego pod adresem biuro@slktransport.pl lub telefonicznego pod numerem 609 543 583. Nasza firma znajduje się pod adresem ul. Księdza Baranowskiego 32a, 96-313 Jaktorów. 

Świadczymy profesjonalne roboty ziemne głównie w województwie mazowieckim: Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Żyrardów, Mszczonów, Sochaczew, Błonie, Nadarzyn. Jesteśmy również otwarci na współpracę w innych regionach kraju.

Wykonywane przez nas usługi cechują się szybkością i sprawnością wykonywania powierzonych nam zadań z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów. Oferta usług skierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw.

Postaw na profesjonalistów. Wybierz SLK TRANSPORT