PROFESJONALNE USŁUGI BUDOWLANE

Firma SLK Transport początkowo działająca pod nazwą ANION funkcjonuje na rynku od blisko 30 – tu lat. Od samego początku głównym atutem naszej firmy jest rzetelność i terminowość, dlatego też zdobywamy coraz większe grono Klientów, dzięki czemu możemy się stale rozwijać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o budownictwo. Działamy szybko, sprawnie oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów.

ZAKRES USŁUG

Wykonamy wszelkiego rodzaju prace ziemne. Naszą specjalnością są również wyburzenia i rozbiórkizaładunek oraz przewóz materiałów sypkichsprzedaż oraz transport kruszywusługi koparko ładowarką, a także wynajem maszyn innych budowlanych. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, firm jak i instytucji państwowych. 

DOŚWIADCZENIE

Blisko 30 lat doświadczenia na rynku rodzimym i międzynarodowym sprawia, że nie mamy sobie równych. Działamy szybko, sprawnie oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta. Naszym Zleceniodawcom oferujemy pełne, nowoczesne zaplecze maszynowe, wykonanie zleconych usług przez doświadczonych, wykwalifikowanych operatorów i kierowców, terminowość oraz pełen profesjonalizm podczas wykonywania powierzonych nam zadań. 

SKONTAKTUJMY SIĘ

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego pod adresem biuro@slktransport.pl lub telefonicznego pod numerem 609 543 583. Nasza firma znajduje się pod adresem ul. Księdza Baranowskiego 32a, 96-313 Jaktorów. 

Świadczymy profesjonalne roboty ziemne głównie w województwie mazowieckim: Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Żyrardów, Mszczonów, Sochaczew, Błonie, Nadarzyn. Jesteśmy również otwarci na współpracę w innych regionach kraju.

Wykonywane przez nas usługi cechują się szybkością i sprawnością wykonywania powierzonych nam zadań z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów. Oferta usług skierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw.

Postaw na profesjonalistów. Wybierz SLK-TRANSPORT.