O firmie

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ OBEJMUJĄCĄ ROBOTY ZIEMNE ORAZ WYWÓZ ŚNIEGU PROSIMY O KONTAKT POD ADRESEM biuro@slktransport.pl lub 609 543 583.

PROFESJONALNE USŁUGI BUDOWLANE

Witamy Państwa na stronie firmy SLK-TRANSPORT – specjalisty w zakresie transportu, spedycji oraz szeroko pojętego budownictwa. Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w robotach ziemnych, usługach koparko ładowarką itp. Usługi świadczymy na terenie całego kraju m.in. Warszawa, Grodzisk mazowiecki, Pruszków, Jaktorów itp. Nasza firma lokalizuje się w Jaktorowie.

ZAKRES USŁUG

Stworzona w 1994 roku firma SLK-TRANSPORT początkowo zajmowała się wyłącznie transportem oraz spedycją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o budownictwo tj. roboty ziemne, wyburzenia oraz rozbiórkizaładunek oraz przewóz materiałów sypkichsprzedaż oraz transport kruszywusługi koparko ładowarką, a także wynajem maszyn budowlanych oraz koparo ładowarek (z operatorem). 

DOŚWIADCZENIE

Blisko 25 lat doświadczenia na rynku rodzimym i międzynarodowym sprawia, że nie mamy sobie równych. Działamy szybko, sprawnie oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta. Naszym Zleceniodawcom oferujemy pełne, nowoczesne zaplecze maszynowe, w skład którego wchodzą:

  • wywrotka 4-osiowa 8×6, ładowność 15m3, wysyp 3 strony,
  • wywrotka 2-osiowa 4×2, ładowność 2,2m3, wysyp 3 strony,
  • wywrotka CS + naczepa, ładowność 36m3,
  • minikoparka 3 T, typ. CAT 302,5C,
  • koparka kołowa 16T, typ Atlas 1304,
  • ładowarka teleskopowa Manitou, wysięgnik 9m,
  • inne. 

SKONTAKTUJMY SIĘ

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego pod adresem biuro@slktransport.pl lub telefonicznego pod numerem 609 543 583. Nasza firma znajduje się pod adresem ul. Księdza Baranowskiego 32a, 96-313 Jaktorów. 

Świadczymy profesjonalne roboty ziemne głównie w województwie mazowieckim: Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Żyrardów, Mszczonów, Sochaczew, Błonie, Nadarzyn. Jesteśmy również otwarci na współpracę w innych regionach kraju.

Wykonywane przez nas usługi cechują się szybkością i sprawnością wykonywania powierzonych nam zadań z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów. Oferta usług skierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw.

Postaw na profesjonalistów. Wybierz SLK-TRANSPORT.